MOMO 12112113506 (18816747721)

MOMO 12112113506 (18816747721) фото 1 MOMO 12112113506 (18816747721) фото 2 MOMO 12112113506 (18816747721) фото 3 MOMO 12112113506 (18816747721) фото 4 MOMO 12112113506 (18816747721) фото 5
MOMO 12112113506 (18816747721) фото min 1
MOMO 12112113506 (18816747721) фото min 2
MOMO 12112113506 (18816747721) фото min 3
MOMO 12112113506 (18816747721) фото min 4
MOMO 12112113506 (18816747721) фото min 5
Додати в закладки
7 209 грн.
вартість доставки уточнюйте в менеджера
Доставка товару по Україні Нoва Пошта або УкрпоштаОплата і доставка
ВИРОБНИК
Momo
СТАН
НОВИЙ
Допомога з підбором
Не впевнені з вибором? Напишіть нам у один з цих месенджерів, ми відразу допоможемо
Схожі товари
ШУМОІЗОЛЯЦІЯ КАПОТУ OPEL INSIGNIA B 2017-
Лот номер: 1092430245
1 872 грн.
Лот номер: 1092430245
1 872 грн.
ASSO 16.15007 ФІЛЬТР SADZY / ФІЛЬТР ЧАСТИНОК STALYCH, СИСТЕМА ВИПУСКНИЙ
Лот номер: 18351177684
36 954 грн.
Лот номер: 18351177684
36 954 грн.
FEBI BILSTEIN 100547 КОРОК ЗЛИВНИЙ OLEJU, ПІДДОН МАСТИЛЬНА
Лот номер: 18369455402
809 грн.
Лот номер: 18369455402
809 грн.
МАСТИЛО DO АВТОМАТИЧНОЇ КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ VAICO V60-0007
Лот номер: 18402076145
1 350 грн.
Лот номер: 18402076145
1 350 грн.
PASCAL G5B007PC КОМПЛЕКТ OSLON, СИСТЕМА РУЛЬОВА
Лот номер: 18402253046
1 087 грн.
Лот номер: 18402253046
1 087 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини MOMO 12112113506 (18816747721)?

Гарантії на MOMO 12112113506 (18816747721) відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення MOMO 12112113506 (18816747721)?

Так, ви зможете оформити повернення на MOMO 12112113506 (18816747721) протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати MOMO 12112113506 (18816747721)?

Ми доставимо вам MOMO 12112113506 (18816747721) протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.

question Як оформити замовлення на MOMO 12112113506 (18816747721)?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару MOMO 12112113506 (18816747721), де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар MOMO 12112113506 (18816747721) у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.