ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708)

ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото 1 ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото 2 ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото 3 ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото 4 ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото 5
ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото min 1
ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото min 2
ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото min 3
ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото min 4
ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202  (18269675708) фото min 5
Додати в закладки
3 305 грн.
вартість доставки уточнюйте в менеджера
Доставка товару по Україні Нoва Пошта або УкрпоштаОплата і доставка
СТАН
НОВИЙ
ЯКІСТЬ ЗАПЧАСТИНИ (СПІВПАДАЄ Z GVO)
P - ЗАМІННИК O ЯКОСТІ ПОРІВНЯНО DO ОРИГІНАЛУ
ВИРОБНИК ЗАПЧАСТИНИ
ESEN SKV
ВАГА ТОВАРУ Z УПАКОВКОЮ JEDNOSTKOWYM
1 kg
За кодом так само шукають
НОМЕР КАТАЛОЖНИЙ ЗАПЧАСТИНИ
ВАГА ТОВАРУ
0.14 kg
ВЕРСІЯ
ЄВРОПЕЙСЬКА
ТИП АВТОМОБІЛЯ
АВТОБУСИ , АВТОМОБІЛІ ФУРГОНИ , АВТОМОБІЛІ ЛЕГКОВИЙ
НОМЕРА КАТАЛОЖНІ АНАЛОГОВИХ ДЕТАЛЕЙ
FISPA, 90053, FISPA, 90053A2, FISPA, 90053HQ, FISPA, 90216, FISPA, 90216A2, FISPA, 90221, FISPA, 90260, FISPA, 90260A2, FISPA, 90270, FISPA, 90270A2, FISPA, 90326, FISPA, 90326A2, FISPA, 90326HQ, FISPA, 90339, FISPA, 90472, FISPA, 90503, FISPA, 90503A2, FISPA, 90553, FISPA, 90553A2, FISPA, 90616
НОМЕР КАТАЛОЖНИЙ ОРИГІНАЛУ
CITROËN-PEUGEOT, 1618AV, CITROËN-PEUGEOT, 1618, AV, CITROËN-PEUGEOT, 1618KN, CITROËN-PEUGEOT, 1618NE, CITROËN-PEUGEOT, 96749757, CITROËN-PEUGEOT, 9674975780, CITROËN-PEUGEOT, 96818527, CITROËN-PEUGEOT, 9681852780, CITROËN-PEUGEOT, 9687161080, OPEL, 55189996, OPEL, 855285, PEUGEOT, 1618AV, PEUGEOT, 1618, AV, PEUGEOT, 1618KN, PEUGEOT, 1618NE, PEUGEOT, 96749757, PEUGEOT, 9674975780, PEUGEOT, 96818527, PEUGEOT, 9681852780, PEUGEOT, 9687161080
ГАРАНТІЯ
3 РОКИ ГАРАНТІЇ
СТОРОНА ПОЗИЦІЯ
ПЕРЕД КАТАЛІЗАТОРОМ
КІЛЬКІСТЬ ZESTYKOW
5
ЗОНДА ЛЯМБДА
ЗОНДА РЕГУЛЬОВАНИЙ
ДОВЖИНА ПРОВОДИ [MM]
350
ШЕСТЕРНЯ РОБОТИ
ЕЛЕКТРИЧНИЙ
НАПРУГА [V]
12
Ciężar [kg]
0,14
НОМЕРА HANDLOWE
LSU-4.9
ВЕРСІЯ TECDOC
2546
Допомога з підбором
Не впевнені з вибором? Напишіть нам у один з цих месенджерів, ми відразу допоможемо
Схожі товари
HART 355 053 КОМПЛЕКТ ЗЧЕПЛЕНЬ
Лот номер: 18801691043
2 227 грн.
Лот номер: 18801691043
2 227 грн.
ASHIKA 92-06-649 КОМПЛЕКТ ЗЧЕПЛЕНЬ
Лот номер: 18803051759
5 007 грн.
Лот номер: 18803051759
5 007 грн.
КОМПЛЕКТ ЗЧЕПЛЕНЬ SACHS 2290 601 203
Лот номер: 18805936111
26 783 грн.
Лот номер: 18805936111
26 783 грн.
VALEO 834524 КОМПЛЕКТ ЗЧЕПЛЕНЬ
Лот номер: 18806076769
24 891 грн.
Лот номер: 18806076769
24 891 грн.
SACHS 3000 990 082 КОМПЛЕКТ ЗЧЕПЛЕНЬ
Лот номер: 18808574374
10 296 грн.
Лот номер: 18808574374
10 296 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708)?

Гарантії на ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708) відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708)?

Так, ви зможете оформити повернення на ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708) протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708)?

Ми доставимо вам ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708) протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.

question Як оформити замовлення на ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708)?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708), де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар ЗОНДА ЛЯМБДА - SKV ESEN 09SKV202 (18269675708) у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.