4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 v-515

4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0
Оригінальний код товару: v-515
54 256 грн.
Пропозиції від продавців:
ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПРАВА
Код товару 15738658619
1 390 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633488
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633512
54 256 грн.
ТИТАНОВІ ДИСКИ 19 DO FORD GALAXY 3 (CD390) FL KUGA I (C394) II (C520) FL
Код товару 16678633552
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633553
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633554
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633564
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633571
54 256 грн.
ТИТАНОВІ ДИСКИ 19 DO OPEL GRANLAND X COMBO E ASTRA L (C02) GRANLAND I
Код товару 16678633598
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633602
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633603
54 256 грн.
ТИТАНОВІ ДИСКИ 19 DO TOYOTA PROACE II CITY CITY VERSO
Код товару 16678633610
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633615
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633625
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633645
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633646
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633647
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633660
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 16678633670
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17162903773
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17162903774
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17162903775
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17162903776
54 256 грн.
DELPHI ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА TL384
Код товару 17247609399
1 605 грн.
DELPHI ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА TL384
Код товару 17247609543
1 605 грн.
ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА FEBI BILSTEIN 1H0422804D 250145
Код товару 17524477868
2 587 грн.
NK 5004755 ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПОПЕРЕЧНИЙ
Код товару 17531332669
1 811 грн.
ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПРАВА VW GOLF 3 GOLF IV 91-02
Код товару 17768994139
2 197 грн.
ДИСКИ 19 DO LANCIA THESIS 841
Код товару 17861293232
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17900246007
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17900246009
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO CITROEN GRAND C4 SPACETOURER C5 AIRCROSS X
Код товару 17900246010
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO VOLVO S80 II V40 CROSS COUNTRY I II V60 I I V70 II I XC60 I
Код товару 17900246011
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17900246012
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO CITROEN C5 II RD/TD C6 I GRAND C4 PICASSO II C4 SPACETOURER
Код товару 17900246013
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17900246014
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17900246015
54 256 грн.
4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42
Код товару 17900246016
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE II L551 FREELANDER 2 L359
Код товару 17900246021
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE I L538
Код товару 17900246022
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO JAGUAR E-PACE X540 I-PACE
Код товару 17900246023
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO JAGUAR X-TYPE CD132 XF X260 X250 XJ X350 X358 F-PACE X761
Код товару 17900246026
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO SMART 1
Код товару 17900246027
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO DS DS 4 II EMP2 7 J 7 CROSSBACK J 9
Код товару 17900246034
54 256 грн.
ДИСКИ 19 DO CHERY TIGGO 5 FX
Код товару 17900246037
54 256 грн.
4X ДИСКИ 19" DO VOLVO XC40 XC60 XC90 V40 C40 V70 S90 V515
Код товару 17905561306
54 256 грн.
4X ДИСКИ 19" DO VOLVO XC40 XC60 XC90 V40 C40 V70 S90 V515
Код товару 17905561493
54 256 грн.
VW GOLF III/VENTO ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПРАВИЙ
Код товару 18065744493
1 753 грн.
ПОПЕРЕЧКА ВОДІ. PR КОМПЛЕКТ
Код товару 18086342999
1 513 грн.
ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПРАВА TEKNOROT V-515
Код товару 18114855202
1 458 грн.
ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПРАВА TEKNOROT V-515
Код товару 18133395437
1 458 грн.
ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА VW GOLF/VENTO PR 5004755
Код товару 18235393909
1 588 грн.
BLUE ПРИНТ ADM54390 ДИСКОМ ГАЛЬМІВНОЮ
Код товару 18254440723
3 149 грн.
ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПРАВА TEKNOROT V-515
Код товару 18284354320
1 608 грн.
ДИСКИ V515 DO OMODA 5 7 CHERY ARRIZO TIGGO JAECOO 5 7 EXEED CUDNE 19 5X108
Код товару 18311182423
58 445 грн.
ДИСКИ V515 DO VOLVO XC40 XC60 XC90 S60 V90 S90 FORD EDGE FORD KUGA 19 ДЮЙМИ
Код товару 18311191534
58 445 грн.
FEBI BILSTEIN 19766 ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА POPRZECZNY.
Код товару 18604884386
2 258 грн.
TEKNOROT V-515 ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПОПЕРЕЧНИЙ
Код товару 18657860809
1 698 грн.
Ціни на 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 v-515 в Україні 25.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
ПОПЕРЕЧКА РУЛЬОВА ПРАВА
Код товару 15738658619
1 390 грн.
Найдорожчий товар: richest
ДИСКИ V515 DO OMODA 5 7 CHERY ARRIZO TIGGO JAECOO 5 7 EXEED CUDNE 19 5X108
Код товару 18311182423
58 445 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 ?

Гарантії на 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 ?

Так, ви зможете оформити повернення на 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 ?
Ми доставимо вам 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар 4× ДИСК АЛЮМІНІЄВА RACINGLINE V515 8.0" X 19" 5X108 ET 42 у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.