ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 stx102151

ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151  stx102151
Оригінальний код товару: stx102151
8 896 грн.
Пропозиції від продавців:
ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151
Код товару 14066919550
9 924 грн.
ГЕНЕРАТОР MITSUBISHI SPACE STAR 1.8
Код товару 14332221150
10 512 грн.
ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151
Код товару 14332889715
10 425 грн.
ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151
Код товару 15677758912
10 752 грн.
STARDAX STX102151 ГЕНЕРАТОР
Код товару 15920399138
10 602 грн.
ГЕНЕРАТОР HYUNDAI SONATA IV, TRAJET
Код товару 16147825460
9 090 грн.
ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151
Код товару 17126111056
9 406 грн.
F4621B_C ГЕНЕРАТОР (14V, 95A, REGENEROWANY) PASUJ
Код товару 17128316456
9 353 грн.
ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151
Код товару 17436790907
9 325 грн.
ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151
Код товару 17441689235
11 191 грн.
Ціни на ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 stx102151 в Україні 25.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151
Код товару 13215284037
8 896 грн.
Найдорожчий товар: richest
ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151
Код товару 17441689235
11 191 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 ?

Гарантії на ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 ?

Так, ви зможете оформити повернення на ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 ?
Ми доставимо вам ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар ГЕНЕРАТОР STARDAX STX102151 у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.