ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 lx2958

ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060  lx2958
Оригінальний код товару: lx2958
1 152 грн.
Пропозиції від продавців:
ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060
Код товару 15320149056
1 152 грн.
FTR AR350/1 ФІЛЬТР ПОВІТРЯ
Код товару 15525322334
1 491 грн.
ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060
Код товару 15585784126
1 152 грн.
ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060
Код товару 15980429315
1 152 грн.
ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060
Код товару 16611868353
1 152 грн.
PZL FILTERS ФІЛЬТР ПОВІТРЯ WA20249
Код товару 16710738472
1 527 грн.
PZL FILTERS ФІЛЬТР ПОВІТРЯ WA20249
Код товару 16868557463
4 082 грн.
ФІЛЬТР ПОВІТРЯ JOHN DEERE 2000, 4000, 700, 900 KUBOTA L, U MC CORMICK GM
Код товару 17363936082
2 066 грн.
Ціни на ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 lx2958 в Україні 24.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060
Код товару 15052997311
1 152 грн.
Найдорожчий товар: richest
PZL FILTERS ФІЛЬТР ПОВІТРЯ WA20249
Код товару 16868557463
4 082 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 ?

Гарантії на ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 ?

Так, ви зможете оформити повернення на ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 ?
Ми доставимо вам ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар ФІЛЬТР ПОВІТРЯ PURRO PUR-HA0060 у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.