ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT anro07625

ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT  anro07625
Оригінальний код товару: anro07625
1 561 грн.
Пропозиції від продавців:
ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT
Код товару 17546399559
1 558 грн.
ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT VO-834K
Код товару 17622063421
1 561 грн.
ШАРОВА ВАЖЕЛІВ SIDEM 67289
Код товару 17745513276
2 349 грн.
ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ 67289 SIDEM
Код товару 17807715008
2 333 грн.
ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT VO-834K
Код товару 17843957322
1 515 грн.
ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ VO-834K XC40 (536), 10.17-
Код товару 18439061663
2 238 грн.
Ціни на ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT anro07625 в Україні 02.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT VO-834K
Код товару 17843957322
1 515 грн.
Найдорожчий товар: richest
ШАРОВА ВАЖЕЛІВ SIDEM 67289
Код товару 17745513276
2 349 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT ?

Гарантії на ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT ?

Так, ви зможете оформити повернення на ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT ?
Ми доставимо вам ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар ПАЛЕЦЬ ВАЖЕЛЯ ПРАВИЙ TEKNOROT у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.