ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT abs31814

ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT  abs31814
Оригінальний код товару: abs31814
2 070 грн.
Пропозиції від продавців:
ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT
Код товару 15193713597
1 852 грн.
ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT
Код товару 15539816661
2 047 грн.
ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT
Код товару 16092396693
2 165 грн.
ДАТЧИК ABS ЗАД KIA SORENTO I 06-11 /PRAWY/ | 956813E310
Код товару 16435894632
2 046 грн.
ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT
Код товару 16464266696
1 956 грн.
ДАТЧИК ABS ЗАД DO KIA SORENTO I 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Код товару 16744470930
2 348 грн.
NTY ДАТЧИК ABS ЗАД KIA SORENTO I 06-11 /PRAWY/
Код товару 16794975680
1 918 грн.
Ціни на ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT abs31814 в Україні 29.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT
Код товару 15193713597
1 852 грн.
Найдорожчий товар: richest
ДАТЧИК ABS ЗАД DO KIA SORENTO I 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Код товару 16744470930
2 348 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT ?

Гарантії на ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT ?

Так, ви зможете оформити повернення на ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT ?
Ми доставимо вам ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар ДАТЧИК ABS KIA SORENTO I 06- PT у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.