ВЕНТИЛЯТОР FORD 8717613491089

ВЕНТИЛЯТОР FORD  8717613491089
Оригінальний код товару: 8717613491089
6 415 грн.
Пропозиції від продавців:
ВЕНТИЛЯТОР FORD
Код товару 14428529794
7 770 грн.
ВЕНТИЛЯТОР FORD
Код товару 15524909320
6 685 грн.
Ціни на ВЕНТИЛЯТОР FORD 8717613491089 в Україні 25.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
ВЕНТИЛЯТОР FORD
Код товару 14258791434
6 415 грн.
Найдорожчий товар: richest
ВЕНТИЛЯТОР FORD
Код товару 14428529794
7 770 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини ВЕНТИЛЯТОР FORD ?

Гарантії на ВЕНТИЛЯТОР FORD відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення ВЕНТИЛЯТОР FORD ?

Так, ви зможете оформити повернення на ВЕНТИЛЯТОР FORD протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати ВЕНТИЛЯТОР FORD ?
Ми доставимо вам ВЕНТИЛЯТОР FORD протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на ВЕНТИЛЯТОР FORD ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару ВЕНТИЛЯТОР FORD , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар ВЕНТИЛЯТОР FORD у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.