BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ 6004-00-0354p

BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ  6004-00-0354p
Оригінальний код товару: 6004-00-0354p
1 811 грн.
Пропозиції від продавців:
BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ
Код товару 16327441698
1 811 грн.
BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ
Код товару 16449155527
1 054 грн.
BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ
Код товару 16608806592
1 282 грн.
ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ ЗАД L=P CITROEN C3 AIRCROSS 06.2017-
Код товару 17330637650
1 344 грн.
ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ BLIC 6004-00-0354P
Код товару 17440488373
1 201 грн.
ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ 6004-00-0354P
Код товару 17529396129
1 242 грн.
Ціни на BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ 6004-00-0354p в Україні 24.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ
Код товару 16449155527
1 054 грн.
Найдорожчий товар: richest
BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ
Код товару 16327345389
1 811 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ ?

Гарантії на BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ ?

Так, ви зможете оформити повернення на BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ ?
Ми доставимо вам BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар BLIC 6004-00-0354P ОБМЕЖУВАЧ ДВЕРІ у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.