ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 3000844001

ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001  3000844001
Оригінальний код товару: 3000844001
8 932 грн.
Пропозиції від продавців:
ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001
Код товару 13312407772
8 932 грн.
ЗЧЕПЛЕННЯ KPL. FORD FOCUS
Код товару 15246592622
6 340 грн.
ЗЧЕПЛЕННЯ (KPL) FORD
Код товару 15526777227
5 690 грн.
ЗЧЕПЛЕННЯ KPL.FORD FOCUS 1.6 16V /БЕЗ LO LUK
Код товару 15836830729
6 417 грн.
ЗЧЕПЛЕННЯ KPL.FORD FOCUS /+ WYSPRZEGLIK/ LUK
Код товару 15836831340
9 636 грн.
ЗЧЕПЛЕННЯ KPL.FORD FOCUS II 1.4-1.6 04- / LUK
Код товару 15836908453
7 976 грн.
ЗЧЕПЛЕННЯ КОМПЛЕКТ FOCUS 1.6,1.8 16V 98-
Код товару 15890968755
6 525 грн.
ЗЧЕПЛЕННЯ КОМПЛЕКТ FOCUS 1.6,1.8 16V 98-
Код товару 15890992517
9 371 грн.
КОМПЛЕКТ ЗЧЕПЛЕННЯ
Код товару 15891234931
6 891 грн.
SCHAEFFLER LUK 622 2414 09 КОМПЛЕКТ ЗЧЕПЛЕНЬ
Код товару 16460715728
6 167 грн.
КОМПЛЕКТ ЗЧЕПЛЕННЯ FORD FOCUS, FOCUS C-MAX 1.4-1.8LPG 10.98-03.07
Код товару 17145037150
6 564 грн.
ЗЧЕПЛЕННЯ (KPL) FORD
Код товару 17828397659
5 668 грн.
ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001
Код товару 18329235990
7 535 грн.
ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001
Код товару 18642317088
7 733 грн.
ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001
Код товару 18754901777
7 534 грн.
ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001
Код товару 18834493377
6 774 грн.
Ціни на ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 3000844001 в Україні 26.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
ЗЧЕПЛЕННЯ (KPL) FORD
Код товару 17828397659
5 668 грн.
Найдорожчий товар: richest
ЗЧЕПЛЕННЯ KPL.FORD FOCUS /+ WYSPRZEGLIK/ LUK
Код товару 15836831340
9 636 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 ?

Гарантії на ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 ?

Так, ви зможете оформити повернення на ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 ?
Ми доставимо вам ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар ОРИГІНАЛ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS 3000844001 у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.