УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 2538220-3

УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3  2538220-3
Оригінальний код товару: 2538220-3
934 грн.
Пропозиції від продавців:
УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET
Код товару 18694690010
936 грн.
УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET
Код товару 18799622842
894 грн.
Ціни на УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 2538220-3 в Україні 27.08.2026
Найдешевший товар: cheapest
УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET
Код товару 18799622842
894 грн.
Найдорожчий товар: richest
УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET
Код товару 18694690010
936 грн.
Часто задавані питання
question Чи є гарантія на запчастини УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 ?

Гарантії на УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 відповідають гарантіям, наданим продавцем (14 календарних днів з моменту покупки, включно з доставкою в пункт призначення, а також терміном зберігання на пошті. Саме тому дуже важливо вчасно забрати посилку, адже у Вас залишається всього від 3 до 5 днів на перевірку працездатності запчастини!).

question Чи зможу я оформити повернення УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 ?

Так, ви зможете оформити повернення на УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення на сайті Mexanik.com.ua і повернути повну вартість товару.

question Скільки потрібно чекати УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 ?
Ми доставимо вам УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 протягом 3-5 днів після оформлення замовлення. Доставка будь-яким зручним перевізником у межах України. Беремо на себе всі логістичні питання.
question Як оформити замовлення на УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 ?

Алгоритм оформлення замовлення в інтернет-магазині Mexanik.com.ua:

  1. Перейдіть на картку товару УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 , де прописані більш детальні технічні характеристики запчастини.
  2. За допомогою кнопки «Купити» перемістіть товар УЩІЛЬНЮВАЧ T25 POLGASKET 2538220-3 у Кошик.
  3. Перейдіть до Кошика, щоб завершити оформлення замовлення.
  4. Ми передзвонимо вам після отримання заявки і ще раз перевіримо контактні дані.